השכרת ציוד אלטרנטיבי לאירועים

 In Uncategorized

אירועים שונים נבדלים אלו מאלו, כאשר ההיבדלות העיקרית היא בין אירוע רשמי, פורמלי ומעונב לבין אירוע קליל, עליז “וצעיר”. הם שונים לא רק באופי האירוע, אלא גם באופן ההצטיידות. לאירוע הרשמי נבחר ציוד יוקרתי, אלגנטי ומעודן – מערכות ישיבה יוקרתיות, שולחנות אלגנטיים ואביזרים מוקפדים. לעומת זאת, האירוע השני הוא חופשי ומשוחרר יותר ויכלול אלמנטים פונקציונליים ועיצובים אחרים.

כל מה שתצטרכו כדי להרים אירוע אלטרנטיבי

השכרת ציוד אלטרנטיבי לאירועים יכולה לשדרג את האירוע. ציוד אלטרנטיבי הינו ציוד חלופי לציוד המסורתי והמקובל. בדרך כלל הוא הציוד הנבחר לצורך אירועים לצעירים או לצורך אירועים שבהם לא נדרש לשמור על רשמיות, אלא ישנו רצון לאווירה אינטימית, קלילה ומשוחררת.

בחירה בציוד זה תבטיח לכם שהאורחים שלכם ישתלבו באווירה הנינוחה, הקלילה ולא מחייבת. ברם, חשוב לציין שלא מדובר בציוד וריהוט זול, אלא להפך בציוד איכותי, נוח ומעוצב בטוב טעם, שפשוט משדר “רוח נעורים”, קרבה, חברותיות ואווירת רוגע ושלווה.

בדרך כלל מדובר בריהוט נמוך ומשופע שהגיע אלינו מתרבויות המזרח הרחוק. ישיבה כזו מחייבת לבישת בגדים משוחררים ונינוחים, ולכן מדובר בסגנון ישיבה אלטרנטיבי ונינוח. חשוב לשבור את התפיסה השגורה שמדובר בריהוט זול ופשוט, שכן ישנם דגמים רבים ומגוונים, שבחלקם יוקרתיים ומעוצבים.

המדריך האלטרנטיבי

פופים – אי אפשר לדבר על ריהוט נינוח מבלי להתחיל בפריט הריהוט המתבקש ביותר, שנהיה לשם נרדף למושג ריהוט נוח. הפוף הינו תוצרם של שלושה מעצבים איטלקים שביססו בהצלחה את שמעצבים אחרים ניסו לייצר קודם לכן ולא צלחו – ייצור ריהוט חסר צורה. מדובר בפריט בד או חומר אחר שבתוכו ממולא בדרך כלל קלקר והוא מאפשר לשבת, לשכב או להישען. הפוף ייחודי בכך שהוא תופס את אופן ישיבתו של האדם ומקבע אותה. הפריט הזה מגיע בשלל צבעים, צורות, גדלים ועיצובים ומבטיח לכם חגיגת “שאנטי” נינוחה ונהדרת. רק דאגו לספק מספיק פופים לאירוע כדי להימנע ממאבקים על הפוף.

מחצלות – המחצלת משמשת כרצפה חלופית. כלומר, כאשר מקיימים את האירוע בחיק הטבע (יער וחוף הים למשל) ומעוניינים למקם את הציוד כראוי ובבטחה, המחצלת היא פתרון מושלם. המחצלת מחפה את השטח עליו היא ממוקמת ומאפשרת לשבת, לשכב ולעמוד עליו בנינוחות.

פוטונים – מדובר במערכת ישיבה נמוכה שבדרך כלל נראה אותה משתלבת בחיק אירועים הנערכים בטבע. גני אירועים, בתי קפה ומסעדות על שפת הים נוטות לעשות שימוש בפוטון שמשדר קלילות, נינוחות ושיק. הפוטון בדרך כלל עשוי עץ ומלווה בכריות המגיעות בשלל צבעים.

שולחנות נמוכים – אם בחרתם במערכת ישיבה נמוכה, תתבקשו להתאים גם שולחן נמוך שיאפשר לכם שתות ולאכול כראוי.

לסיכום, השכרת ציוד אלטרנטיבי לאירועים הוא פעולה חשובה להצלחת האירוע שלכם.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment